Powrót do wersji kolorowej Zmień kolorystykę
Wybierz kolorystykę, która jest dla Ciebie najwyraźniejsza Żółte odnośniki
Biały tekst
Żółte, podkreślone odnośniki
Żółty tekst
Białe odnośniki
Żółty tekst
Anuluj

Najnowsze aktualności i wydarzenia

2015-07-03

Wnioski na szkolenia grupowe

 

logo fundusze europejskie


Projekt realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych

 

 

Informujemy, iż Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu wydłuża termin wydawania i przyjmowania wniosków do 06 lipca 2015r. na szkolenie grupowe ”Operator koparko-ładowarki kl. III” oraz ”Kwalifikacja wstępna przyspieszona”  finansowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, przeznaczonych na Aktywizację osób młodych pozostających bez pracy w powiecie zgierskim (I).

 

Szkolenie”Operator koparko-ładowarki kl. III” adresowane jest do osób młodych w wieku 18-29 lat bez pracy, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zgierzu, dla których został ustalony II profil pomocy z wykształceniem min. podstawowym, które posiadają brak przeciwwskazań zdrowotnych.

 

Szkolenie ”Kwalifikacja wstępna przyspieszona” adresowane jest do osób młodych w wieku 18-29 lat bez pracy, zarejestrowanych w PUP, dla których został ustalony II profil pomocy, przebywających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej co najmniej przez okres 185 dni w roku, posiadających aktualne prawo jazdy kategorii C1, C1+E, C, C+E, wydane po 10 września 2009 roku, wiek 21 lat lub dla osób, które uzyskały kat. D, D+E, D1 i D1+E po 10 września 2008 roku, w wieku 24 lata, które posiadają brak przeciwwskazań zdrowotnych i psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy.

 

Podczas procesu rekrutacji priorytetowo będą traktowane: ...

 

czytaj więcej
Pokaż wszystkie wydarzenia i aktualności
Forma aktywizacji Miejscowość Stanowisko Miejsc Ważność
Grupowe informacje zawodowe oraz spotkania informacyjne Siedziba Starostwa Powiatowego w Zgierzu kierowca-operator wózków jezdniowych (widłowych) 30 od 2015-07-07
do 2015-07-07
Giełda Pracy Siedziba Starostwa Powiatowego w Zgierzu dekorator 1 od 2015-07-06
do 2015-07-06
< poprzednia 1 następna >